• ARCHE HOTEL KRAKOWSKA AL. KRAKOWSKA 237 02-180 WARSZAWA, POLSKA MEJSCE
  • 21.05.2024 DATA
  • darek@crownconsulting.pl EMAIL

Jim Ruta

Jim Ruta napisał ponad 100 polis ubezpieczeniowych na życie w swoim pierwszym roku jako agent ubezpieczeniowy mając 22 lata.

W wieku 25 lat dołączył do zarządzania i kierował jednym z największych oddziałów ubezpieczeniowych na życie w Kanadzie, z 250 agentami do wieku 40 lat.

Obecnie pomaga przekształcać agentów ubezpieczeniowych na życie od aspirujących członków MDRT (Million Dollar Round Table) po kwalifikantów do Top of the Table i dalej. Jego klientami są ikona branży Van Mueller z Milwaukee.

Prezydent Advisorcraft Media i dyrektor SOLIS, Szkoły Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie, Jim wystąpił 4 razy na dorocznych spotkaniach MDRT, w tym na platformie głównej.

Napisał 4 bestsellerowe książki i jest stałym felietonistą w czasopismach branżowych. Jim publikuje bezpłatne cotygodniowe wideo coachingowe na Facebooku na żywo pod adresem @jwruta. Jest współzałożycielem, producentem i gospodarzem Kongresu Sprzedaży Kanady, największego jednodniowego wydarzenia sprzedaży ubezpieczeń na życie dla doradców w Ameryce Północnej.

Advisorcraft Media ma umowę z Akademią MDRT w zakresie treści rozwoju doradców oraz z Globalnymi Usługami MDRT w zakresie liderowania w strategiach rekrutacji, selekcji i rozwoju. Produkują, promują i dystrybuują szkolenia i rozwój agentów ubezpieczeniowych na życie na światowym poziomie, zarówno w wydarzeniach wirtualnych, jak i na żywo.

To, czego nie wiesz o Jimie… Spędził pierwsze 6 miesięcy swojego życia w szpitalu, podejrzewany o polio, i wyzdrowiał dzięki mocy modlitwy. Jest klasycznie wykształconym skrzypkiem, wykwalifikowanym technikiem medycznym w nagłych wypadkach, licencjonowanym pilotem prywatnym oraz byłym instruktorem narciarstwa alpejskiego.
Krucjata Jima i Advisorcraft to zachowanie, promowanie i napędzanie szlachetnego zawodu sprzedaży ubezpieczeń na życie.